home copy

kato_mapa
wawa_mapa
bb_mapa
gda_mapa
wro_mapa
krk_mapa
krk_mapa

Rock’n’Roll – twoje ulubione studio tatuażu

Marzysz o nowym tatuażu wykonanym Twoją ulubioną techniką? Chcesz ozdobić swoją skórę po raz pierwszy i szukasz specjalistów, którym będziesz mógł zaufać? A może chcesz ukryć nieudany wzór z młodości? Odwiedź najlepsze studio tatuażuRock N Roll Tattoo! To najbardziej utalentowani artyści w branży, wysoka higiena pracy oraz pełen profesjonalizm. Historia Studia Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll sięga 2006 roku i wcale nie zaczyna się w Polsce. Wręcz przeciwnie – nasz salon powstał w Szkocji, a obok pierwszego studia w Edynburgu pojawiły się kolejne, tym razem w Glasgow oraz Dundee. Teraz jesteśmy blisko Ciebie, bo aż w sześciu miastach w Polsce! Salony tatuażu Rock N Roll Tattoo znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku oraz w Bielsku-Białej. Odwiedź nas ze swoim wymarzonym projektem tatuażu i ozdób swoje ciało dokładnie tak jak chcesz!

Wybierz swój unikalny styl tatuażu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odwiedzające nas osoby są zainteresowane tatuażami wykonywanymi w różnych stylach i technikach. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasza oferta była bogata pod tym względem a każdy z naszych artystów miał swoją ulubioną metodę tatuowania, w której jest specjalistą. Co więcej, nasze studia tatuażu są regularnie odwiedzane przez zaprzyjaźnionych i niezwykle utalentowanych gościnnych artystów. Możesz ozdobić swoje ciało np. minimalistycznym, prostym wzorem – ulubionym symbolem, delikatnym napisem, figurą geometryczną czy też ilustracją. Zwolennicy minimalizmu mogą być również zainteresowani tatuażami linework, tworzonymi za pomocą równych i czystych linii – ciągłych lub przerywanych. Z kolei dla wielbicieli ornamentowych oraz mandalowych wzorów dobrym wyborem będzie dotwork czyli tatuaże tworzone za pomocą kropek. Z tym stylem doskonale będzie współgrać także technika blackwork, która oznacza pokrywanie ciała na czarno. Prezentuje się doskonale szczególnie przy geometrycznych i surowych wzorach i często służy do zakrywania nieudanych zdobień z przeszłości. Jesteś fanem tradycyjnych, oldschoolowych tatuaży i właśnie taki chcesz wybrać dla siebie? Nic prostszego – nasi utalentowani artyści pomogą Ci w ozdobieniu nimi Twojego ciała! 

Wyróżnij się już teraz w salonach tatuażu Rock’n’Roll

Oczywiście w naszej ofercie posiadamy również tatuaże realistyczne, które doskonale nadają się do przedstawiania portretów bliskich osób, aktorów, sportowców, sławnych ludzi, roślin, zwierząt czy też martwej natury. Mogą być wykonane zarówno w kolorze, jak i czerniach oraz szarościach. Jest to metoda wymagająca odpowiedniej techniki, ogromnej precyzji, umiejętności, a także wielu godzin pracy, ale rezultaty są tego warte! Z kolei jeżeli wolisz abstrakcyjne i niepowtarzalne koncepcje, powinna Ci się spodobać trash polka – tatuaże te cechują się pozornym bałaganem, jednak tworzą wyjątkową całość. Jeśli chcesz zdecydować się na kolorowy styl, warto rozważyć tatuaż akwarelowy. Do Twojej dyspozycji jest bogata paleta barw – wybierz ulubione odcienie oraz wzór i ozdób swoje ciało w niepowtarzalny sposób. Przykłady wszystkich stylów jakie są dostępne w naszym studiu tatuażu możesz zobaczyć na naszej stronie. Wybierz ten, który podbił Twoje serce! Warto pamiętać, że Rock N Roll Tattoo to nie tylko salon tatuażu, ale także świetne studio piercingu. Nasi doświadczeni piercerzy z chęcią ozdobią Twoje ciało. Oczywiście w naszej ofercie zapewniamy piercing standardowy, intymny, jak i microdemal. Z kolei nasza współpraca z Wildcat Collection to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa oraz pięknej biżuterii.

Czekamy na Ciebie w naszych salonach:

Zapraszamy do kontaktu!