O nas

Początki Rock’n’Roll Tattoo w Szkocji

2006 był rokiem, w którym zadrżała ziemia w Szkocji. W Edynburgu, w kroplach tuszu i błysku igieł, narodziło się Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. I było wiadomo, że scena tatuażu w Szkocji już nigdy nie będzie taka sama! Początki, jak to zwykle bywa, nie były łatwe – jako ”nowi chłopcy na dzielnicy”, ekipa z Rock’n’Roll musiała ciężko pracować, aby zaznaczyć swoją obecność na tatuatorskiej mapie Wielkiej Brytanii. Ale dzięki artystycznej doskonałości, profesjonalnemu podejściu, przyjaznej atmosferze, wzorom robionym na zamówienie i najwyższemu z możliwych poziomowi higieny zyskaliśmy wielu nowych przyjaciół i całą rzeszę klientów. Klientów, którym nigdy dość tatuaży z R’n’R! Dzięki informacjom przekazywanym sobie przez klientów, reklamie w mediach, profilom na myspace i facebook’u, coraz więcej ludzi dowiadywało się o Studiu Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll – i im więcej wiedzieli, tym bardziej im się to wszystko podobało! Nie tylko mogli zrobić sobie tatuaże i piercing najwyższej jakości, ale mogli również zakryć swoje stare, nędzne tatuaże całkiem nowymi i bardziej efektownymi. Mając za pasem wieloletnie doświadczenie artyści z R’n’R są jednymi z najlepszych w Wielkiej Brytanii jeśli chodzi o cover-upy. Więc nie ma co płakać nad rozlanym…tuszem. Ekipa z Rock’n’Roll może Ci pomóc na nowo zakochać się w Twoich tatuażach! 

Sukces i rozwój - nowe studia w Szkocji i pierwsze w Polsce

Aby poradzić sobie z nieoczekiwanie wysokim popytem na tatuaże z R’n’R, w celu rozluźnienia ruchu i umożliwienia ludziom z zachodniego wybrzeża zrobienia sobie tatuaży najwyższej jakości, w dniu 28 listopada 2009 roku zostało otwarte Studio Tatuażu Rock’n’Roll w Glasgow. Następnie, aby ludzie z północy nie czuli się osamotnieni, w roku 2012, a dokładnie 11 lutego tego właśnie roku, powstał kolejny oddział studia, tym razem w Dundee. Obecnie wszystkie trzy oddziały pracują pełną parą ciesząc entuzjastów tatuażu i piercingu z całej Szkocji. Od grudnia 2012 nasza marka zyskała międzynarodowy status po otwarciu salonu tatuażu w Katowicach. W tej chwili w Polsce mieścimy się w sześciu miastach. Kolejnym salonem był Warszawski salon tatuażu otwarty w 2013 roku. Rok 2014 to 3 placówka, studio tatuażu we Wrocławiu. W 2016 roku zaczynamy działać w salonie tatuażu w Krakowie. Bielsko-Biała i Gdańsk to kolejne miasta na mapie Polski, które goszczą salony Rock’n’Roll od 2017 roku.

Profesjonaliści i specjalizacje, udział w konwencjach tatuażu i zdobyte nagrody

Każdy z naszych artystów ma ma swój ulubiony styl i obszar z dziedziny tatuażu, w którym jest ekspertem. Na dokładkę, od czasu do czasu zjawiają się u nas na ‘gościnnych występach’ nagradzani artyści najwyższej klasy. Każdy wzór przygotowywany przez nas jest robiony pod klienta, nie kopiujemy wzorów innych artystów.

Ale nasza ekipa nie siedzi przez cały czas w Szkocji. Wierząc w to, że żadna konwencja nie jest ani za duża ani za mała, brygada R’n’R pakuje swoje tusze, papierowe ręczniki, mydełka w płynie, nożyki do golenia, sterylizator i w hałasie pracujących z pełną mocą maszynek wyrusza na podbój świata. A ponieważ są Najlepszymi Artystami Specjalistami i Tatuatorami (w skrócie BEASTs od angielskiego Best Ever Artistic Specialists & Tattooists), to z boju zazwyczaj wychodzą zwycięsko! Najlepszy Tatuaż Dnia, Najlepszy Tatuaż na Konwencji, Najlepszy Artysta Międzynarodowy i Najlepszy Tatuaż w kategorii American Old School to tylko niektóre ze zdobytych nagród. Wszystkie one zostały przyznane artystom z Rock’n’Roll podczas Liverpool Tattoo Convention, Tattoo Jam (Doncaster), North Lakes Tattoo Show (Carlisle), Peterlee Tattoo Arts Festival, Tattoo Freeze (Telford) oraz International Brussels Tattoo Convention w Belgii.

Oferta piercingu

Tatuaże nie są jedyną fantastyczną rzeczą oferowaną przez Studio Tatuażu i Piercingu Rock’n’Roll. Tak, wskazówka jest w nazwie. Nasi profesjonalni i wyszkoleni piercerzy, upewnią się, że nowe dziurki, które zafundujecie sobie w Waszych ciałach będą wyglądały ślicznie! A nawet można by rzec – seksownie! I nieważne, w którym miejscu na ciele chcecie, aby pojawiła się nowa dziurka – każde wyzwanie zostanie podjęte! Oferujemy piercing standardowy, intymny oraz microdemal. A fakt, że współpracujemy z Wildcat Collection, jednym z największych i najbardziej poważanych producentów sprzętu do piercing oraz biżuterii, powinien dać Wam pewność, że igły, których używamy i biżuteria, którą otrzymujecie są zawsze najwyższej jakości.

Tak wiec czas płynie, rodzina Rock’n’Roll się rozrasta i coraz więcej ludzi chodzi upiększonych przez naszych artystów. A ponieważ ekipa z R’n’R nigdy się nie poddaje, to nie ustaniemy w naszych wysiłkach, dopóki nie zdobędziemy tytułu ‘Najlepsi z Najlepszych’! A potem … Potem dalej będziemy robić to, co robimy najlepiej – sprawiać radość naszym klientom zapewniając im fantastyczne tatuaże i odjazdowy piercing.

Obecnie firmy Rock’n’Roll Tattoo z siedzibą w Szkocji i Rock’n’Roll Tattoo And Piercing działająca w Polsce są odrębnie działającymi firmami niezależnymi od siebie.

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher