Seminaria w studiach Rock’N’Roll. Praca tatuatora od kulis

Umów się na konsultację
Praca tatuatora od kulis

Interesujesz się tatuażami? Ciekawi Cię jak wygląda dzień pracy tatuażysty? Szukasz praktycznych wskazówek, jak przygotować swoje stanowisko i sprzęt?  Seminaria  tatuatorskie organizowane w naszych studiach tatuażu są właśnie dla Ciebie! 

Kto pyta nie błądzi

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem tatuażu, czy młodym adeptem szlifującym swój talent, lub osobą, która zastanawia się nad zrobieniem pierwszego tatuażu, ale masz sporo wątpliwości. Każdy powód jest dobry, żeby uczestniczyć w seminarium tatuatorskim i otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Ideą spotkań jest przybliżenie pracy tatuatora. Pokazanie jak wykonuje się projekt, jak odbić go na skórze, jak przygotować stanowisko, jakie produkty są niezbędne do pracy oraz jak ustawić sprzęt pod daną technikę dziarania. To wszystko i jeszcze więcej dowiecie się z naszych seminariów. 

Szkolenia odbywają się u nas w studio, a mamy ich na terenie Polski aż 6, dlatego niezależnie, z której części kraju jesteś, my też tam jesteśmy. 

Sam przebieg spotkań jest na tyle interesujący, że nie są to kilkugodzinne wykłady, z których robisz notatki. Jest to uczestnictwo podczas sesji z Klientem! Bierzesz udział, słuchasz i przypatrujesz się wszystkiemu, z jakiej odległości chcesz. Artysta odpowie na każde Twoje pytanie, jakie przyjdzie Ci do głowy. Podczas całej wizyty dokładnie omówi krok po kroku, na co warto zwrócić uwagę w pracy z Klientem.
Dodatkowo wytłumaczy, dlaczego tak istotne jest zachowanie wzorowej sterylności podczas tatuowania. Pokaże sprzęt i doradzi jaką maszynkę wybrać, na jaką moc ustawić zasilacz, powie kilka słów o rodzajach igieł i doda do tego jeszcze więcej ciekawych anegdot z życia tatuatora. 

Rock’n’Roll Tattoo to studio, które wspiera młodych zdolnych ludzi. Nasza inicjatywa seminariów zrodziła się z myślą o tym, aby dzielić się z wami informacjami, które ciężko znaleźć w sieci lub nauczyć się z filmików na YouTube. Tutaj bezpośredni kontakt z drugą osobą i omówienie wszystkich ważnych dla Was rzeczy na żywo jest najlepszą formą nauki. 

Praca tatuatora od zaplecza

Czego dowiesz się na seminarium tatuażu w Rock’N’Roll Tattoo:

 • Zasady BHP obowiązujące w salonie 
 • Jak powinno wyglądać Twoje stanowisko pracy
 • Jakich środków zabezpieczenia i sterylizacji używać
 • Jak ustawić kompozycję wzoru pod anatomię
 • Problemy ze skórą i pielęgnacja świeżego tatuażu
 • Omówienie całego sprzętu: maszynki, igły, rury, zasilanie, tusze itp.
 • Różnica między rysunkiem a tatuażem 
 • Odbijanie wzoru na skórze
 • Sposoby pracy z odbitym wzorem
 • Przygotowanie miejsca na ciele przed tatuowaniem
 • Techniki tatuowania
 • Rodzaje tatuaży
 • Procedury przeprowadzania usługi
 • Omówienie poszczególnych etapów tatuowania
 • Podejście do klienta

Nasze seminaria tatuatorskie otworzyły drzwi do kariery kilku młodym artystom, którzy brali udział w naszych szkoleniach i dołączyli do ekipy Rock’n’Roll Tattoo. To dobra okazja, żeby pokazać swoje prace doświadczonym tatuatorom, którzy ocenią twój styl. Doradzą Ci również, w którą stronę iść lub nad czym jeszcze pracować. Zachęcamy do śledzenia naszych profili w social media.  Ogłaszamy tam kolejne terminy szkoleń w danym mieście. Do zobaczenia!

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher
Kategoria:

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację