Studio tatuażu Warszawa

Salon tatuażu – Warszawa 

Kiedyś kojarzona przede wszystkim ze Stadionem Dziesięciolecia, czyli największym na kontynencie Jarmarkiem Europa. Dzisiaj jednak jest to bardzo zróżnicowana pod względem kulturowym, społecznym i architektonicznym dzielnica. Ta część Warszawy zostawiła już za sobą PRL-owski charakter, stając się miejscem kojarzonym z rozrywką, biznesem, sztuką i kulturą. To właśnie na Pradze-Południe znajduje się nasz salon tatuażu w Warszawie. Nie mogło nas zabraknąć w stolicy, gdzie zawsze dzieje się dużo, a czas biegnie szybko, tutaj po prostu żyje się inaczej i to kręci mocno naszych artystów. Pomimo że dla nas Praga-Południe to idealne miejsce do zabawy, nasze studio tatuażu w Warszawie znajduje się w spokojniejszej części tej dzielnicy, w malowniczym otoczeniu, przy Alei Stanów Zjednoczonych 32/u9.

Nasz tatuaż w Warszawie. Jak tatuujemy? 

Warszawski zespół ma w sobie niewyczerpalne pokłady kreatywności. To ludzie, którzy nie wiedzą, czym jest nuda, melancholia i stagnacja. Zarówno w ich głowach, jak też najbliższym otoczeniu zawsze dzieje się naprawdę dużo. Salon tatuażu w Warszawie Rock’n’Roll tworzą artyści realizujący najbardziej wymagające i oryginalne projekty. Specjalizują się przede wszystkim w tatuażu realistycznym, tatuażu neotradycyjnym oraz dotworku. To utalentowani artyści, którzy szczególnie upodobali sobie sztukę klasyczną, jednak uwielbiają jej współczesną, autorską interpretację. Są perfekcjonistami, dlatego możesz być pewien, że Twój tatuaż będzie idealnie dopracowany w najmniejszym szczególe. 

Sprawdź, jak pracują artyści, kochający swoją pracę! Zapraszamy do naszego studia tatuażu w Warszawie, znajdującego się na jednej z ulic Pragi-Południe. Porozmawiajmy o Twoim pomyśle, projekcie i oczekiwaniach. W Warszawie tatuaż jest sztuką bardzo rozpowszechnioną w społeczeństwie. Naszym celem jest się wyróżnić, zaproponować coś nowego. Przekonaj się, jak nam udaje się realizować ten ambitny plan.

Czekamy na Ciebie w naszych salonach: 
– salon tatuażu Kraków
– salon tatuażu Wrocław
– salon tatuażu Gdańsk
– salon tatuażu Bielsko-Biała
– salon tatuażu Katowice

Nasze prace:

Znajdź nas!