Tatuaż neo – tradycyjny

Tatuowanie stylem neo tradycyjnym w Rock’n’Roll Tattoo

Tatuaż neo tradycyjny to stosunkowo nowy styl w tatuażu. To rozwinięcie stylistyki tradycyjnej w tatuażu wzbogacone o różnorodność grubości konturu. Styl Neo to także szeroka gama barw. Tatuaż new school to kunsztowne wycieniowane z płynnymi przejściami tonalnymi. To wzory wielobarwne odzwierciedlające często odbicia światła. To także stylistyka wykonywana wyłącznie w kolorze czarnym.

Najpopularniejsze motywy tatuaży new school

Cześć składowa projektu to najczęściej motyw główny — najpopularniejsze są tu twarze i dodatki w postaci przedmiotów oraz zwierząt. To bardzo czytelne wzory. Motywy są dość duże, czasem wzbogacone o symbolikę. Właściwie w tej rysunkowej stylistyce można przedstawić wszystko. „NEO” – ten przedrostek nasuwa myśl, że ta stylistyka nawiązuje do przeszłości, do czegoś, co już było w tatuażu i oczywiście tak jest. Wszystko jednak podane jest w nowym sosie, odpowiednio przyprawione, przynoszące nową jakość.

Sprawdź również inne style, w jakich wykonujemy tatuaże, np. tatuaże tradycyjne oraz minimalistyczne tatuaże. Zapraszamy!

Sprawdź również inne style wykonywane przez naszych artystów: tatuaże realistyczne oraz tatuaże tradycyjne. Zapraszamy!

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację