Tatuaż realistyczny

Realistyczne tatuaże w Rock N Roll Tattoo

Chyba nie ma obecnie bardziej zaawansowanego technicznie stylu wymagającego zarazem ogromnej techniki i precyzji niż tatuaż realistyczny. Dzięki tym umiejętnościom wybrani artyści o niebotycznie wysokim „skillu” potrafią w tatuażu odzwierciedlić w realistyczny sposób całą szczegółowość projektu. Tu trzeba zbliżyć się możliwie najbliżej do oryginału. To wymaga wielu godzin pracy i skupienia nad każdym detalem projektu. Takie realistyczne tatuaże to dla wielu arcydzieła — dla innych po prostu kopie.

Jednak większość jest zgodna — wymagają ogromnej umiejętności i wykonanie takich tatuaży to najtrudniejsza praca, która za każdym razem jest wyzwaniem.

Przykłady tatuaży realistycznych

Realistyczne tatuaże to zarówno prace czarno-szare, jak i kolorowe. Te arcydzieła to wizerunki sportowców, aktorów, sławnych ludzi, zwierząt, roślin, ale i bliskich nam osób. To często też martwa natura oraz masa fascynujących nas przedmiotów.

Sprawdź również inne style, w jakich wykonujemy tatuaże np. tatuaże akwarela oraz tatuaże trash polka. Zapraszamy!

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację