Tatuaż Trash Polka

Na czym polegają tatuaże trash polka?

Tatuaże trash polka charakteryzują się pozornym bałaganem, w którym często sąsiadują ze sobą motywy zupełnie do siebie nieprzystające. Upraszczając — trash — śmieci to właśnie główne elementy obrazów, z których tworzy się te „dzieła”. Abstrakcyjny charakter takich tatuaży tworzy w tym przypadku artystyczne dzieło, które jest czymś więcej niż tylko malunkiem na skórze. Najczęściej takie tatuaże niosą ze sobą treść — nierzadko jest to przekaz bardzo ciężki i choć skomplikowany to robiący ogromne wrażenie na oglądającym.

Jeżeli masz do zakomunikowania światu coś ważnego i chcesz to wyrazić za pomocą sztuki, tatuaże trash polka to styl zdecydowanie dla Ciebie.

Symbolika tatuażu trash polka

Tu ciężko o monotonie czy powtarzalność, choć paleta barw ogranicza się głównie do dwóch kolorów.

Ten przysłowiowy „śmietnik” daję naprawdę spore pole manewru. Tu możesz dać upust wyobraźni, zaszaleć, pokusić się czasem o absurdalne zestawienia motywów. Dla innych to może być niezrozumiale — dla Ciebie to ważna treść. To w końcu Twój tatuaż.

Sprawdź również inne style wykonywane przez naszych artystów: tatuaże realistyczne oraz tatuaże tradycyjne. Zapraszamy!

Sprawdź również inne style wykonywane przez naszych artystów: tatuaże realistyczne oraz tatuaże tradycyjne. Zapraszamy!

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację