Tatuaż watercolor/akwarela

Kolorowy tatuaż akwarela

Jeśli przyjmiemy, że tatuaż jest formą sztuki, która pozwala podkreślić swoją indywidualność, z pewnością styl tatuażu akwarelowego znajdzie wielu zwolenników o cechach romantycznych. I choć to w zasadzie wzory bardziej kobiece niż męskie, również wśród mężczyzn mają swoich fanów.

To jeden z tych stylów w tatuażu, który oparty jest na ścisłej współpracy artysty z klientem i jego pomysłem. Wymaga sporo wyobraźni oraz zaangażowania w proces tworzenia.

Jak powstają tatuaże akwarelowe?

Tatuaż akwarela cechuje się prostymi wielobarwnymi wzorami, które bazują na efekcie rozlanej farby. Często improwizowany, pełny kreatywności, ujmujący swą naturalnością. Jego wygląd przenosi nas w sentymentalne czasy dzieciństwa, kiedy to sami próbowaliśmy być „artystami” posługującymi się farbkami i kredkami.

To często delikatne i niewielkie wzory przedstawiające wariacje na temat naszych zwierzęcych pupili. Z jednej strony różnorodne, z drugiej zaś pełne harmonii. Cała paleta rozlanych barw w dowolnych odcieniach i konfiguracjach jest do naszej dyspozycji. Te bajkowe tatuaże watercolor pozwalają eksperymentować z barwami, a rozlane plamy to często efekt improwizacji.

Sprawdź również inne style wykonywane przez naszych artystów: tatuaże realistyczne oraz tatuaże tradycyjne. Zapraszamy!

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację