Warsaw Tattoo Days 2020

Umów się na konsultację
Warsaw Tattoo Days 2020

Za nami pierwszy konwent w tym roku. W 29 lutego i 1 marca na hali EXPO XXI odbył się Warsaw Tattoo Days 2020, którego nie mogliśmy przegapić. Organizatorzy warszawskiego konwentu stanęli na wysokości zadania, oferując mnóstwo atrakcji dla Odwiedzających, ale i także dla nas Wystawców. Mieliśmy okazję zobaczyć m.in. walki na ringu, pokazy tańca pole dance (które gromadziły za każdym razem całkiem spore tłumy). Dla tych, którzy chcieli sprawdzić swoje artystyczne talenty stoisko @banana_ink umożliwiało dziaranie na własnej skórce (od banana). Jednak największą atrakcją pierwszego dnia konwentu były zdecydowanie Wybory Miss Tattoo 2020, które podkręciły całą atmosferę.

Wybory Miss Tattoo 2020

Na konwencie Warsaw Tattoo Days można było spokojnie spędzić cały dzień i takie zamierzenie mieli organizatorzy. Konwent to nie tylko wydarzenie dla osób, które są umówione na sesję z tatuatorem. To impreza, która przyciąga ludzi, których łączy jedna pasja – tatuaże. Otwarta, optymistyczny klimat był wyczuwalny od momentu założenia wejściówki na nadgarstek. Możliwość poznania ciekawych ludzi, porozmawiania z tatuatorami, uczestniczenia w konkursach i w koncertach, które w każdy dzień były mocnym zakończeniem dnia. W tym roku mieliśmy okazję posłuchać Mor W.A. / Polska Wersja / Płomień 81/ Pezet / Onar a w drugi dzień grali dla nas Hemp Gru / Paluch. 

Strefa gastro ustawiona przed halą EXPO XXI w postaci rzędu food trucków wręcz zmuszała do pozostania i spróbowania czegoś, a w środku strefa chillout z dobrze zaopatrzonymi roll barami, ustawiona blisko sceny zachęcała do leżakowania i oglądania przebiegu wszystkich konkursów. 

Ekipa Rock N Roll Tattoo

My jako wystawcy możemy jedynie dodać jeszcze coś o kulisach konwentu. Tutaj należą się szczere brawa w stronę Warsaw Tattoo Days, bo kwestie logistyczne były dopięte na ostatni guzik. Bez żadnego pośpiechu mogliśmy przygotować nasz boks, który jak zawsze był wielkości trzech stoisk, aby zagwarantować zarówno tatuatorom, jak i naszym Klientom najwyższy komfort. Ten, kto był na imprezie tego typu wie, że tatuowanie podczas trwania konwentu wygląda zupełnie inaczej niż w studio. Gwar, ciągłe spojrzenia odwiedzających, niespodziewane błyski fleszy paparazzi i głośne rozmowy wokół nie są zbyt komfortowe do kilkugodzinnego tatuowania często bardzo bolesnych miejsc.
Dlatego Rock’n’RollTattoo zawsze zapewnia swoim ludziom wygodne łóżka i dobry klimat na całym naszym stoisku. 

Ok to przejdźmy do konkretów! Wiadomo z konwentu wychodzimy nie tylko z dobrymi wspomnieniami, ale też niektórzy z nagrodami. W tym roku udało nam się zgarnąć aż 3! 

2 miejsce w kategorii tatuaż Mały Kolorowy
zajęła @fretkatattoo z Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Warszawa

Mały kolorowy tatuaż

3 miejsce w kategorii Future Star
zajął @AdrianGluzekTattoo z Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Bielsko-Biała

Tatuaż 3 miejsce w kategorii Future Star

3 miejsce w kategorii Tatuaż Realistyczny
zajął @vodastattoo z Rock’n’Roll Tattoo and Piercing Bielsko-Biała

Realistyczny tatuaż na ramieniu

Tegoroczny poziom prac był naprawdę wysoki, a konkurencja spora, dlatego tym bardziej gratulujemy naszym Artystom sukcesu i dziękujemy naszym Klientom za zaufanie. 

W obliczu aktualnej sytuacji w kraju nie wiemy, kiedy będzie odbywał się kolejny konwent, ale już teraz zapraszamy was na niego, bo warto poczuć ten klimat i spędzić z nami ten czas. Tymczasem #zostańwdomu i dbaj o siebie.
My wykorzystujemy ten czas na szukanie inspiracji i przygotowywanie nowych wzorów dla Was! 

Czekamy na Ciebie w całej Polsce: 

Studio tatuażu Katowice
Studio tatuażu Warszawa
Studio tatuażu Kraków
Studio tatuażu Gdańsk
Studio tatuażu Wrocław
Studio tatuażu Bielsko – Biała

Umów wizytę!

Profesjonalne studio tatuaży zaprasza wszystkich zainteresowanych na konultację oraz wykonanie Twojego wymarzonego tautażu. Wybierz studio, które od lat zdobywa uznanie na świecie!
Umów wiztę

Kup Voucher

Zrób prezent swoim bliskim i podaruj im Voucher na tatuaż w najbardziej renomowanym studio tatuażu w kraju.
Voucher na tatuażKup Voucher
Kategoria:

Bezpłatne konsultacje twojego projektu. Umów termin!

Umów się na konsultację