NEO-TRADYCYJNY

Tatuowanie stylem neo tradycyjnym w Rock’n’Roll Tattoo

Tatuaż neo tradycyjny to stosunkowo nowy styl w tatuażu. To rozwinięcie stylistyki tradycyjnej w tatuażu wzbogacone o różnorodność grubości konturu. Styl Neo to także szeroka gama barw. Tatuaż new school to kunsztowne wycieniowane z płynnymi przejściami tonalnymi. To wzory wielobarwne odzwierciedlające często odbicia światła. To także stylistyka wykonywana wyłącznie w kolorze czarnym.

Najpopularniejsze motywy tatuaży new school

Cześć składowa projektu to najczęściej motyw główny — najpopularniejsze są tu twarze i dodatki w postaci przedmiotów oraz zwierząt. To bardzo czytelne wzory. Motywy są dość duże, czasem wzbogacone o symbolikę. Właściwie w tej rysunkowej stylistyce można przedstawić wszystko. „NEO” – ten przedrostek nasuwa myśl, że ta stylistyka nawiązuje do przeszłości, do czegoś, co już było w tatuażu i oczywiście tak jest. Wszystko jednak podane jest w nowym sosie, odpowiednio przyprawione, przynoszące nową jakość.

Sprawdź również inne style, w jakich wykonujemy tatuaże, np. tatuaże tradycyjne oraz minimalistyczne tatuaże. Zapraszamy!